אגודת הידידים אירחה בגאווה את המפגש השני של קהילת פורום HighFA – פורום העלית של בוגרות ובוגרי אוניברסיטת חיפה.

מינגלינג באירוע יולי 2023

האירוע התקיים במוזיאון הכט שבקמפוס הר הכרמל של אוניברסיטת חיפה, באווירה מיוחדת, בין המיצגים המרשימים.

 לאחר קבלת הפנים, התיישבו כל האורחים לפעילות נטוורקינג מהנה בשולחנות עגולים.

 

מנכ"לית אגודת הידידים הישראלית אליענה דן, סיפרה למשתתפים ולמשתתפות על העשייה וההישגים של הפורום בחודשים האחרונים מאז הקמתו.

 

הפורום מהווה הזדמנות עבור משתתפיו להיות שותפים ושותפות לחזון האוניברסיטה לקידום מצוינות אקדמית ומחקרית, לקחת חלק בקהילה אקטיבית, מעורבת ומובילה ולהשפיע על עתיד האוניברסיטה, על הדורות הבאים של בוגרות ובוגרים ועל שיפור החברה הישראלית.

 

הנשיא החדש של אגודת הידידים, יואל פלדשו, ברך את חברות וחברי הפורום וסיפר על המוטיבציה להיענות להזמנה לכהן כנשיא אגודת הידידים. 

יואל פלדשו באירוע פורום HighFA

 

סמירה עזאם, בוגרת האוניברסיטה, סגנית ראש מועצת עוספיא, ראש מחלקת חינוך במועצה והאישה הדרוזית הראשונה החברה במועצת העיר, ריגשה את המשתתפים כאשר הציגה את סיפורה האישי שהוליד את היוזמה לקידום תכנית 'יחד איתן' להנגשת השכלה גבוהה לנשים מהחברה הערבית והדרוזית.

 

אסמהאן סוויטאת, סטודנטית בתוכנית 'יחד איתן', סיפרה גם היא בהתרגשות רבה על החוויה שלה בתוכנית ותרומתה לחייה.

הדובר המרכזי באירוע היה רנ"צ בדימוס משה קראדי, בוגר האוניברסיטה, מנכ"ל גדות פי גלילות ויו"ר ארי נדל"ן, מפכ"ל משטרת ישראל לשעבר. קראדי העניק הרצאה מרתקת, שכבר עוררה הדים בתקשורת: "השוטרים צריכים לפעול לפי הדין, החוק והנחיות היועצת המשפטית לממשלה. אם נכניס שיקולים פוליטיים למשטרה, היא תהפוך למיליציה", מדברי קראדי בהרצאה. "תפקידה של המשטרה לא למנוע הפגנות, אלא לאפשר קיומן של הפגנות" אמר והוסיף, "אנחנו שומעים קולות שאומרים שאם התקיימה הפגנה, המשטרה נכשלה. והקולות הללו מחלחלים למפקדים – ובגלל זה אנחנו רואים את התמונות מההפגנות האחרונות". דבריו של קראדי סיפקו לכל קהל המשתתפות והמשתתפים באירוע ערב מרתק, מחכים ומעורר מחשבה.

 

משה קראדי נואם באירוע פורום HighFA, יולי 2023

אגודת הידידים תמשיך לעסוק בהעמקת הקשרים שנרקמו עם חברי וחברות פורום HighFA, ביצירת חיבורים בין חברי וחברות הפורום לפרויקטים שונים באוניברסיטה ובתכנון האירוע הבא.

סיור מודרך במוזיאון הכט למשתתפי האירוע

כל התמונות מהאירוע – בגלריה שלפניכם/ן: