בהתרגשות גדולה השיקה אגודת ידידי אוניברסיטת חיפה בישראל את פורום HIGHFA – פורום העלית של בוגרות ובוגרי אוניברסיטת חיפה.

בחודש ינואר התכנסו תחת קורת גג אחת של משרד פרל כהן עו"ד בוגרות ובוגרי אוניברסיטה מובילים/ות. חלקם/ן מהמגזר העסקי-פרטי, חלקם/ן מהמגזר הציבורי והשלישי. כולם/ן מעוררי השראה.

כולם/ן הגיעו לחגוג את ההשקה המרגשת של פורום HighFA.

לאחר היכרות ומינגלינג שמעו הבוגרים והבוגרות מפי נשיא אוניברסיטת חיפה קצת על התפתחות האוניברסיטה בשנים האחרונות ועל החזון להמשך. עו"ד יואב אלקלעי, שותף בכיר במשרד פרל כהן והמארח של האירוע, אמר כמה מילות ברכה גם הוא.

הדוברת המרכזית באירוע היתה נעמה סיקולר, העורכת הראשית של עיתון 'גלובס' ובוגרת האוניברסיטה, שריתקה את המשתתפים/ות בהרצאתה בנושא השבת האמון בעיתונות.

לבסוף מנכ"לית אגודת הידידים הישראלית, אליענה דן, סיפרה למשתתפים/ות על מהות הפורום, מטרותיו והתוכניות להמשך.

הפורום הוקם ביוזמת אגודת הידידים, מתוך תובנה כי לאוניברסיטת חיפה יש מספר מרשים ביותר של בוגרות ובוגרים שהגיעו לתפקידי מפתח בכירים במשק הישראלי, וכן בתודעת הציבור הישראלי. חלקם/ן עדיין מחוברים/ות לאוניברסיטה ואת חלקם/ן נשמח מאוד לחבר אלינו בחזרה. מתוך השאיפה הזו נולד הפורום.

מטרתו להוות הזדמנות עבור משתתפיו להיות שותפים ושותפות לחזון האוניברסיטה לקידום מצוינות אקדמית ומחקרית, לקחת חלק בקהילה אקטיבית, מעורבת ומובילה ולהשפיע על עתיד האוניברסיטה, על הדורות הבאים של בוגרות ובוגרים ועל שיפור החברה הישראלית.

באירוע הוצגו למשתתפים/ות הפרויקטים המרכזיים שבהם ממקדת אגודת הידידים בימים אלו את מאמצי גיוס המשאבים. חלק ממובילי/ות הפרויקטים האלו – חוקרים/ות ואנשי אקדמיה מובילים/ות מהאוניברסיטה – נכחו גם הם באירוע, וכך התאפשר חיבור מוחשי ומעשי יותר בין הבוגרות והבוגרים משתתפי הפורום לבין העשייה האקדמית. בהמשך, יוכלו כמובן הבוגרים והבוגרות גם להגיע לקמפוס לביקור.

האירוע המוצלח הוא יריית הפתיחה לפעילות פורום HighFA. מאז האירוע אגודת הידידים עוסקת בהעמקת הקשרים שנרקמו עם חברי וחברות הפורום, בפיתוח הפעילות השוטפת של הפורום ובתכנון הפקת האירוע הבא.

כל התמונות מהאירוע – בגלריה שלפניכם/ן: